DE PUNTENTELLING IS VERANDERD:een korte uitleg

Als men wint krijgt men 12 punten, speelt men boven het moyenne 15.

De verliezer krijgt voor iedere 10% van zijn te spelen caramboles één punt,speelt hij boven zijn moyenne dan drie bonuspunten.

Bij een gelijkspel krijgen beide spelers 11 punten, indien men boven hun moyenne zit drie bonuspunten.

 

 

  Uitslag 11 december            
  Pieter Stuyvesant            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
267986 Kromkamp, Jan 55 55 13 4.230 16 15
238821 Vegt, Herwich van de 55 55 22 2.500 8 15
263590 Stallmann, Jacques 51 44 25 1.760 10  8
107953 Dungen, Bert van den 41 13 28 0.464 3  3
    202 167 88 1.897 16  
              41
  Nea Tocht 2            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
202550 Hoekstra, Piet 80 38 13 2.923 12  4
236703 Hoogterp, Feike 53 49 22 2.227 7 12
261438 Hoop de, Anne 43 43 25 1.720 7 15
261439 Wildschut, Hielke 43 43 28 1.535 9 15
    219 173 88 1.965 12  
              46

 

  Uitslag 4 december            
  Nea Tocht 1            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
120232 Adema, Rouke 80 80 28 2.857 17 12
158450 Westra, Rinze 65 65 20 3.250 30 15
222021 Jong, Cato de 55 52 28 1.857 7 9
224700 Hettinga, Jappie 47 44 27 1.629 6 12
               
    247 241 103 2.339 30 48
               
               
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
267986 Kromkamp, Jan 55 40 28 1.428 5 7
263590 Stallmann, Jacques 51 45 20 2.250 10 11
107953 Dungen, Bert van den 41 41 28 1.464 6 15
271943 Bussel, Willem 35 35 27 1.296 8 15
               
    182 161 103 1.563 10 48

 

  Uitslag 27 november            
  Pieter Stuyvesant            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
267986 Kromkamp, Jan 55 55 24 2.291 5 15
263590 Stallmann, Jacques 51 51 18 2.833 11 15
107953 Dungen, Bert van den 41 41 33 1.242 5 12
271943 Bussel, Willem 35 35 33 1.060 4 14
    182 182 108 1.685 11 56
               
  De Stins 2            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
167582 Spaargaren, Jaap 170 112 24 4.666 26 6
178620 Popma, Hans 110 85 18 4.722 15 7
143629 Buma, Henk 65 63 33 1.909 10 9
261427 Vrieling, Roelof 43 43 33 1.303 5 11
    388 303 108 2.805 26 33

 

  Uitslag 20 november            
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220803 Ketellapper, Jan 60 49 32 1.531 5 8
267986 Kromkamp, Jan 55 55 18 3.055 13 15
263590 Stallmann, Jacques 51 51 24 2.125 10 15
271943 Bussel, Willem 35 35 24 1.458 6 15
               
    201 190 98 1.938 13  
      945,3       53
               
  T.O.G.            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
160827 Jager, Douwe de 110 110 32 3.437 13 12
158447 Leenstra, Ruurd 80 47 18 2.611 14 5
263901 De Vries, Thomas 55 27 24 1.125 6 4
214183 Sijszeling, Iede 51 44 24 1.833 11 8
               
    296 228 98 2.326 14  
      770,3       29

 

 

  Uitslag 13 november            
  BC Gorredijk 9            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
128929 Vonk, Jan 100 85 26 3.269 16 8
200889 Knijn, Antoon 75 75 24 3.125 9 15
183303 Molen, Berend van der 53 45 36 1.250 7 8
224123 Pordon, Frans 47 47 29 1.620 9 12
               
    275 252 115 2.191 16  
              43
               
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
270861 Praag, Onno van 55 55 26 2.115 9 15
263590 Stallmann, Jacques 51 44 24 1.833 7 8
107953 Dungen, Bert van den 41 41 36 1.138 6 12
271943 Bussel, Willem 35 27 29 0.931 6 7
               
    182 167 115 1.452 9  
              42

 

  Uitslag 6 november            
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220803 Ketellapper, Jan 60 38 30 1.266 7 6
267986 Kromkamp, Jan 55 55 22 2.500 9 14
263590 Stallmann, Jacques 51 51 18 2.833 11 15
271943 Bussel, Willem 35 15 28 0.535 3 4
               
    201 159 98 1.622 11  
              39
               
  Lollum Waaksens 1            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
120425 Entius, Peter 90 90 30 3.000 14 12
178192 Bruinsma, Folkert 75 75 22 3.409 13 14
210654 Versteege, Martin 60 59 18 3.277 7 12
13868 Gielink, Frans 47 47 28 1.678 8 12
               
    272 271 98 2.765 14  
              50

 

  Uitslag 30 oktober            
  Biljartschool Sneek 4            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
164961 Turk, Peter 110 90 24 3.750 15 8
271911 Kim, Enno 60 48 29 1.655 8 8
160596 Stelwagen, Gerrit 43 43 16 2.687 7 15
236088 Bosscha, Willem 37 37 26 1.423 5 15
               
    250 218 95 2.294 15  
              46
               
               
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220805 Valkenburg, Ton 65 65 24 2.708 10 15
267986 Kromkamp, Jan 55 55 29 1.896 8 12
270861 Praag, Onno van 55 43 16 2.687 7 10
271943 Bussel, Willem 35 22 26 0.846 4 6
               
    210 185 95 1.947 10  
              43

 

  Uitslag 24 oktober            
  De Herberch Fan Nylan 7            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
219530 Bonnema, Arend 130 75 12 6.250 20 8
237167 Postma, Vincent 100 100 15 6.666 38 15
139480 Dijk, Willem van 70 62 26 2.384 10 8
224175 Haringa, Ulbe 53 53 23 2.304 9 15
               
    353 290 76 3.815 38  
              46
               
               
               
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220805 Valkenburg, Ton 65 65 12 5.416 14 15
267986 Kromkamp, Jan 55 27 15 1.800 8 4
270861 Praag, Onno van 55 55 26 2.115 9 15
271943 Bussel, Willem 35 31 23 1.347 8 11
               
    210 178 76 2.342 14  
              45

 

  Uitslag 23 oktober            
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220805 Valkenburg, Ton 65 63 28 2.250 12 9
263590 Stallmann, Jacques 51 47 19 2.473 7 12
107953 Dungen, Bert van den 41 27 34 0.794 7 6
271943 Bussel, Willem 35 24 23 1.043 6 9
               
    192 161 104 1.548 12  
              36
               
               
  De Stins 1            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
162740 Werf, Jan v/d 180 180 28 6.428 33 12
225297 Bosma, Sjors 140 140 19 7.368 23 15
152556 Hoekstra, Aaldries 120 120 34 3.529 25 12
237430 Altena, Frank 45 45 23 1.956 10 15
               
    485 485 104 4.663 33  
              54

 

 

  Uitslag 16 oktober            
  Biljartschool Sneek 5            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
220319 Swart, Piet 100 100 32 3.125 19 12
225880 Boersma, Frans 60 60 21 2.857 26 15
22428 Hoekstra, Maye 53 53 28 1.892 9 12
270563 Kuipers, Teake 33 32 34 0.941 4 9
               
    246 245 115 2.130 26  
              48
  Pieter Stuyvesant            
Nr. Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
270861 Praag, Onno van 55 49 32 1.531 8 8
263590 Stallmann, Jacques 51 50 21 2.380 8 12
107953 Dungen, Bert van den 41 25 28 0.892 4 6
271943 Bussel, Willem 35 35 34 1.029 4 15
               
    182 159 115 1.382 8  
              41

 

   Uitslag 9 oktober            
  Pieter Stuyvesant            
  Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
238821 Vegt, Herwich van de 55 55 16 3.437 13 15
267986 Kromkamp, Jan 55 55 22 2.500 10 15
263590 Stallmann, Jacques 51 30 14 2.142 11 8
107953 Dungen, Bert van den 41 41 38 1.078 4 12
               
    202 181 90 2.011 13  
              50
               
               
  Lollum Waaksens 2            
  Speler Tcar Gcar Brt Moy Hs Mp
160966 Braaksma, Geert 70 17 16 1.062 6 2
141592 Huitema, Dinny 55 42 22 1.909 7 7
237019 Lorier, Rob 31 31 14 2.214 9 15
148935 Hellinga, Emmy 29 24 38 0.631 3 8
               
    185 114 90 1.266 9  
              32

 

  Pieter Stuyvesant            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
               
220805 Valkenburg, Ton 65 65 29 2.241 7 12
238821 Vegt, Herwich van de 55 55 31 1.774 7 12
263590 Stallmann, Jacques 51 51 19 2.684 11 15
107953 Dungen, Bert van den 41 27 22 1.227 6 6
              45
  Britsum 2            
bondsnr speler tcar gcar brt moy hs mp
               
156433 Miedema, Johannes 140 87 29 3.000 11 6
225030 Jacobi, Hedzer 60 59 31 1.903 10 9
225031 Schaaf, Germ van der 51 32 19 1.684 7 6
234403 Wolf, Frans 47 47 22 2.136 8 15
              36

 

 

 

 

 

SPEELSCHEMA WOENSDAGMIDDAG COMPETITIE 2019-2020 uitslag
           DATUM TIJD TEAM THUIS   TEAM UIT  
25-sep-19 13.30 Pieter Stuyvesant Britsum 2  45 – 36
24-okt-19 13.30 De Herberch Fan Nylan 7 Pieter Stuyvesant  46 – 45
9-okt-19 13.30 Pieter Stuyvesant Lollum Waaksens 2  50 – 32
16-okt-19 13.30 Biljartschool Sneek 5 Pieter Stuyvesant  48 – 41
23-okt-19 13.30 Pieter Stuyvesant De Stins 1  36 – 54
30-okt-19 13.30 Biljartschool Sneek 4 Pieter Stuyvesant  46 – 43
6-nov-19 13.30 Pieter Stuyvesant Lollum Waaksens 1  39 – 50
13-nov-19 13.30 BC Gorredijk 9 Pieter Stuyvesant  43 – 42
20-nov-19 13.30 Pieter Stuyvesant T.O.G.  53 – 29
27-nov-19 13.30 Pieter Stuyvesant De Stins 2  56 – 33
4-dec-19 13.00 Nea Tocht 1 Pieter Stuyvesant  48 – 48
11-dec-19 13.30 Pieter Stuyvesant Nea Tocht 2  41 – 46
8-jan-20 13.30 Britsum 2 Pieter Stuyvesant  
15-jan-20 13.30 Pieter Stuyvesant De Herberch Fan Nylan 7  
23-jan-20 13.30 Lollum Waaksens 2 Pieter Stuyvesant  
29-jan-20 13.30 Pieter Stuyvesant Biljartschool Sneek 5  
4-feb-20 13.30 De Stins 2 Pieter Stuyvesant  
12-feb-20 13.30 Pieter Stuyvesant Biljartschool Sneek 4  
20-feb-20 13.30 Lollum Waaksens 1 Pieter Stuyvesant  
26-feb-20 13.30 Pieter Stuyvesant BC Gorredijk 9  
18-mrt-20 13.30 T.O.G. Pieter Stuyvesant  
25-mrt-20 13.00 Nea Tocht 2 Pieter Stuyvesant  
1-apr-20 13.30 Pieter Stuyvesant Nea Tocht 1  
7-apr-20 13.30 De Stins 1 Pieter Stuyvesant  

             

WOENSDAGMIDDAGCOMPETITIE

het woensdagmiddag team

het woensdagmiddag team